sandblast

سندبلاست فلزات

سندبلاست فلزات  در صنعت و ماشین آلات و قطعه ها  بسیار مهم می باشد زیرا فلزات بسته به نوع جنس خود همواره در معرض اکسید آهن و زنگ زدگی قرار دارند که اگر به این امر رسیدگی نگردد موجب خردگی فلز نیز می گردد.

سندبلاست پویان ارائه دهنده خدمات سندبلاست فلزات در سرتاسر کشور با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت و تعرفه در سرتاسر کشور ایران کافیست برای درخواست خدمات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

سندبلاست فلزات

خدمات سندبلاست فلزات به کلیه اقداماتی که برای لایه برداری از سطح قلز صورت می گیرد گفته می شود .این خدمات توسط پاشش ماسه ،خرده شیشه ،سیلیس،ساچمه و دیگر مواد ساینده با کمپرسور های بسیار قدرتمند ها صورت می گیرد .

در این روش مواد ساینده بهخ صورت پرتاب و انفجار ماسه و… بر روی سطح فلزی پرتاب می گردد و لایه های گوناگون  از مواد اضافی پاک و سطحی صاف و سمباده خرده تبدیل می گردد.

خدمات سندبلاست فلز

تیم و شرکت پویان با ایتفاده از جدیدترین ابزار آلات و ماشین آلات با استاندارد های بین المللی خدمات سندبلاست قلز را ارائه می نماید برای افزایش کیفیت ما توانسته ایم از جدیدترین روش های علمی بشر که تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته بهره بگیریم .

همچنین استفاده از ابزار آلات نوین و ماشین آلات جدید که تماما استاندارد های جهانی را گزرانده اند را مورد استفاده قرار داده ایم و همواره کیفیت خدمات را افزایش داده ایم.

نکات مورد توجه در سندبلاست فلزات

در ارائه خدمات باید به نکاتی را ارائه دهنده خدمات توجه نماید و عدم توجه به آن می تواند آسیب هایی را بر سطح مورد نظر به جای بگزارد .

  • سطح از نظر مقاومت مورد بررسی قرار گیرد
  • مواد ساینده استاندارد بسته به مقاومت سطح انتخاب گردد.
  • میزان لایه برداری مشخص شود برای اینکار بهتر است ابتدا از سمباده برای بررسی لایه استفاده ردد.
  • حتما سطح از نظر چربی مورد برسی قرار گیرد و تا حد انکان چربی گیری گردد.
  • شستشوی کامل سطح هم قبل از سند بلاست و هم بعد از سند بلاست با آب 10 الی 20 درجه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما 09126715603

بستن
بستن